Poptávka
Marpos

Aktuality

Marpos ve světle Národní rozvojové banky

S hrdostí oznamujeme, že příběh a úspěchy společnosti Marpos byly nedávno reflektovány v článku Národní rozvojové banky. Tento článek zdůrazňuje naši 30letou cestu od skromných začátků v dětském pokoji až po naše aktuální úspěchy ve výrobě plošných spojů pro nejnáročnější aplikace, včetně letadel a vesmírných sond. Dnes, týmem 40 zaměstnanců a širokým sortimentem produktů jsme exemplárním příkladem českého podnikání, které se vypracovalo z malých začátků do výšin.

Digitální transformace v Marpos:

Vstupte s námi do nitra naší digitální transformace, který byl nedávno zdokumentován v magazínu Positiv. V článku jsme uvedli, jak přistupujeme k digitalizaci jako k jedné z nejdůležitějších investic do naší budoucnosti. Naším cílem je plně využít ERP systém a data z výrobního procesu k dalšímu rozvoji firmy a jejích produktů.

Více informací

Marpos oslavil 30 let a podpořil dobrý účel!

S potěšením oznamujeme, že jsme oslavili 30. výročí existence naší společnosti. Oslava proběhla 1. listopadu v klubu Garage, kde pro nás vystoupila kapela Woodman, známá svými rock'n'rollovými hity. Tato akce byla nejen oslavou našich úspěchů, ale i příležitostí poděkovat našim zaměstnancům a partnerům za jejich neocenitelný přínos k našemu růstu a inovacím.

Více informací

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...