Poptávka
Marpos

Dodávky plošných spojů

Dodávky plošných spojů (PCB):

V MARPOS vám nabídneme ty nejkvalitnější plošné spoje od českých, evropských a asijských dodavatelů. Pro váš projekt vybereme toho nejvhodnějšího dodavatele podle technické náročnosti výroby a cenových požadavků. Všichni naši dodavatelé jsou testováni naší dlouholetou spoluprací a provádíme u nich pravidelné zákaznické audity dle ISO 9001. Cílem naší společnosti je dodávat produkty, které snesou srovnání s celosvětovou konkurencí.

Nabízíme širokou škálu typů plošných spojů: plošné spoje s kovovým jádrem flexibilních PCB, rigid-flex PCB, HDI PCB  včetně jednovrstvých, dvouvrstvých, vícevrstvých PCB a dalších.

Náš zkušený tým obchodníků a technologů vám zajistí dodávky desek plošných spojů a všech dalších elektronických součástek pro úspěšnou realizaci vašeho projektu.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...