Poptávka
Marpos

Digitální transformace v Marpos:

Cesta k špičkové technologii

Vstupte s námi do nitra naší digitální transformace, který byl nedávno zdokumentován v magazínu Positiv. V článku jsme uvedli, jak přistupujeme k digitalizaci jako k jedné z nejdůležitějších investic do naší budoucnosti. Naším cílem je plně využít ERP systém a data z výrobního procesu k dalšímu rozvoji firmy a jejích produktů.

Zavádíme digitalizaci výrobních procesů a dokumentace a věnujeme se analýze potřeb našich zaměstnanců, abychom jim pomohli plně využít náš ERP systém a data získaná z výrobních procesů. Ve spolupráci s našimi odborníky jsme vytvořili školicí program, který je přizpůsoben našim transformačním potřebám a současně probíhají jednání s IT specialisty s cílem vytvořit postupný plán digitalizačního procesu.

Tato iniciativa zahrnuje také zvýšené možnosti pro studenty IT technologií, pro které nabízíme stáže a praxi. Jsme nadšeni, že naše snahy byly uznány a jsme prezentováni jako příklad firmy, která se aktivně připravuje na digitální éru. Prohlédněte si, co o nás říká magazín Positiv, a připojte se k nám na této vzrušující cestě inovací.

Přečtěte si celý článek na magazínu Positiv

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...