Poptávka
Marpos

Udržitelnost

Naše udržitelnost

Při rozvoji naší společnosti dbáme na zachování životního prostředí, sociální spravedlnosti a ekonomické stability pro budoucí generace.
Zaměřujeme se na snížení spotřeby energie při výrobě, recyklaci materiálů, omezení toxických látek a nebezpečných materiálů.
Zabezpečujeme bezpečné a etické pracovní podmínky pro všechny naše zaměstnance.
Ekonomickou udržitelnost dosahujeme optimalizací výrobních procesů pro efektivitu a snížení nákladů, investicemi do inovací a výzkumu pro konkurenceschopnost, včetně vytváření dlouhodobých strategií a partnerství.
Základem naší odpovědnosti je vzdělávání a školení zaměstnanců v oblasti udržitelnosti.
Z důvodů přispění ke snížení emisí skleníkových plynů a minimalizaci závislosti na fosilních palivech jsme vybudovali vlastní fotovoltaickou elektrárnu s bateriovým úložištěm. Je to významný krok směrem k nízkouhlíkovému hospodářství. Vlastní FVE nám pomáhá optimalizovat výrobní náklady a zároveň snížit ekologický dopad našeho podnikání. 

56.81kW Aktuální výkon Velikost systému 99.00kW
4

Aktivní

0

Neaktivní

0

Chyba

0

Offline

Roční výdělek 33.33MWh
Redukce oxidu uhličitého 35.17t
77.4kW 275kW 56.8kW 18.6kW 4.00% 29.3kW 29.3kW
vodoznak

Dotační projekty

Zvýhodněný úvěr v programu Spravedlivá transformace

Po úspěšných certifikacích a rozvoji obchodních aktivit jsme zaznamenali strmý nárůst výroby. Rozhodli jsme se pro automatizaci, posílení týmu a rozšíření kapacit. Investovali jsme do druhého sítotisku SpeedPrint a osazovacího automatu MYDATA 300 DX. 

Stavba FVE Marpos Nová Bělá

CZ.31.3.0/0.0.0.0/22_001/0006097

Výstavba fotovoltaické elektrárny snižuje závislost na fosilních palivech a snižuje negativní dopady na životní prostředí. Investice do obnovitelných zdrojů energie může být ekonomicky výhodná a chrání společnost před nestabilitou cen fosilních paliv.

Rekonstrukce výrobních a administrativních prostor společnosti MARPOS s.r.o.

CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_058/0007840

Projekt rekonstrukce brownfieldu (BF v NDB ID: 11476) pro MARPOS s.r.o. v Ostravě přeměnil nevyužívanou zemědělskou stavbu. Investice do nových výrobních prostor přináší zvýšení výkonnosti, konkurenceschopnosti a udržitelného růstu.

Vývoj měřící technologie pro inspekci plošných spojů

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0005088

Projekt se soustředí na vytvoření prototypu stroje pro kontrolu desek s plošnými spoji. Společnost Argutec, s.r.o., je partnerem projektu. Cílem je vytvořit zařízení, které úplně prověří desky a odhalí defekty pomocí dvou hlavních oblastí kontroly. 

Certifikace

Společnost MARPOS disponuje certifikáty ISO 14001 a ISO 9001, což znamená, že máme pevně stanovený systém řízení kvality a kontroly životního prostředí (EQMS). Tímto způsobem jsme zavázáni splňovat či překračovat požadavky definované zákazníky a předpisy v našem odvětví.

Certifikace ISO 9001 a 14001 jsou klíčovým prvkem naší filozofie kvality a odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Co znamená ISO pro nás?

Ne každá firma získá certifikaci ISO. To vyžaduje vysokou úroveň angažovanosti a kvalitního řízení, což představuje výzvu i pro nejlépe fungující podniky. Jakmile jsme získali status ISO, závazek dodržování standardů se stal naší povinností. Můžete mít jistotu, že i vaše projekty jsou v bezpečných rukou společnosti MARPOS.

Naše závazky:

Stanovujeme si realistické cíle k neustálému zdokonalování naší činnosti.

Poskytujeme efektivní systém EQMS podporovaný zpětnou vazbou od zákazníků.

Komunikujeme naši politiku kvality a životního prostředí zaměstnancům, klíčovým klientům a dodavatelům.

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...