Poptávka
Marpos

Marpos oslavil 30 let a podpořil dobrý účel!

S potěšením oznamujeme, že jsme oslavili 30. výročí existence naší společnosti. Oslava proběhla 1. listopadu v klubu Garage, kde pro nás vystoupila kapela Woodman, známá svými rock'n'rollovými hity. Tato akce byla nejen oslavou našich úspěchů, ale i příležitostí poděkovat našim zaměstnancům a partnerům za jejich neocenitelný přínos k našemu růstu a inovacím.

V rámci oslavy jsme se rozhodli přispět charitativní organizaci Naděje pro Marpánka, která pomáhá dvouletému chlapci Marpánkovi, bojujícímu s následky bakteriálního zánětu mozkových blan a vigilního kómatu. Marpánek a jeho rodina čelí vysokým finančním nákladům spojeným s jeho léčbou a péčí, a proto jsme byli rádi, že můžeme přispět a podpořit tak jejich boj za Marpánkovo uzdravení. Děkujeme všem, že jste součástí našeho příběhu.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...