Poptávka
Marpos

Inteligentní skladování SMD komponentů

Popis technologie:

SMD komponenty (Surface Mount Device) jsou důležitou součástí moderní elektroniky. Skladování a manipulace s těmito komponenty vyžaduje pečlivé a efektivní řešení, které minimalizuje rizika poškození a ztráty. MYDATA SMD Tower je automatický systém pro skladování SMD komponentů, který byl navržen tak, aby umožnil bezpečné skladování a rychlé zpracování těchto komponentů. Systém je plně automatizovaný, což umožňuje snadné a rychlé vyhledávání, manipulaci a přesun komponentů bez manuálního zásahu.

SMD Tower je navržen tak, aby maximalizoval využití dostupného prostoru a minimalizoval skladovací náklady. Je vybaven systémem ochrany proti ESD, který zajišťuje bezpečné skladování komponentů. Díky integrovanému systému řízení a sledování je možné sledovat polohu a stav každého komponentu v reálném čase. MYDATA SMD Tower je navržen tak, aby byl plně integrován s výrobními linkami a informačním systémem ERP Helios, což umožňuje plynulý a efektivní výrobní proces.

K uchovávání SMD (Surface Mount Device) komponent náchylných na vlhkost (tyto součástky označujeme jako MSD (Moisture Sensitive Devices)) a dalších citlivých elektronických součástek používáme MP Dry Cabinety. Skladování v suchém prostředí je klíčové pro zachování kvality a funkčnosti těchto komponent. MP Dry Cabinet je vybavena speciálními systémy pro regulaci a monitorování vlhkosti. Vlhkost je totiž jedním z hlavních faktorů, které mohou ovlivnit kvalitu SMD komponent. Nízká vlhkost v suché skříni (udržována pod 5% nebo 10% relativní vlhkostí) pomáhá chránit komponenty před korozi, oxidací a jinými problémy spojenými s vlhkostí.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...