Poptávka
Marpos

Projekty

Jsme dlouholetými partnery pro široké portfolio zákazníků po celém světě, se kterými spolupracujeme na jejich projektech. Jsme hrdí, že můžeme být malou a podstatnou součástní něčeho velkého, proto v MARPOS klademe vždy důraz na preciznost a kvalitu našich součástek. Ať už se jedná o letecký průmysl, energetiku nebo hromadnou dopravu, každý plošný spoj je vyroben se stejnou pílí a kvalitou.

Letecký a kosmický průmysl

Naše produkty jsou integrované ve světlech letadel, dronů a vesmírných sond. Pro tento průmysl je extrémně důležité, aby byly nejen všechny ostatní součástky, ale také použité plošné spoje maximálně přesné a spolehlivé.

Více informací

Energetický průmysl

Výrobky z Marposu najdete zařízeních pro vzdálený monitoring, řízení, měření a sběr dat v mnoha oborech průmyslové automatizace, zejména v energetice. Klademe velký důraz na stabilitu a přesnost plošných spojů.

Více informací

Civilní bezpečnost

Vyrábíme špičkové komponenty pro zákazníky, kteří jsou předními hráči v oblasti civilní bezpečnosti a výstražných systémů. Samozřejmostí je plná tracebilita výroby a komponentů.

Více informací

Dopravní průmysl

Námi osazené elektronické karty jsou součásti informační platformy, která v reálném čase zpracovává data operátorů nebo externích zdrojů a předává je cestujícím v rámci letecké i hromadné dopravy.

Více informací
vodoznak

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...