Poptávka
Marpos

Inspekce osazených plošných spojů

Popis technologie:

Pro optickou inspekci osazených plošných spojů používáme AOI CyberOptics SQ3000. AOI (Automated Optical Inspection) je technologie používaná pro inspekci osazených plošných spojů (PCB - Printed Circuit Boards). CyberOptics SQ3000 je jedním z přístrojů používaných pro tuto inspekci. Tento systém je schopen rychle a přesně detekovat různé vady na PCB, které by mohly být obtížně zjištěny ruční kontrolou. Systém je schopen detekovat různé vizuální vady, jako jsou chybějící nebo špatně umístěné komponenty, nesprávné orientace komponent, přetoky pájky, trhliny, koroze a další.
Klíčovou vlastností SQ3000 je jeho schopnost provádět 3D inspekci. To umožňuje detekci vad, které by mohly být přehlédnuty při použití pouze 2D inspekce, jako jsou nežádoucí výškové rozdíly pájky.

Inspekce osazených plošných spojů pomocí RTG Micromex je cenným nástrojem pro zajištění kvality výroby a detekci skrytých defektů, které by mohly vést k poruchám nebo selhání produktu. Tento krok inspekce je důležitý pro udržení vysokých standardů kvality při nastavení výrobního procesu.
Tato metoda využívá rentgenového záření k průhlednému obrazu desky a jejích komponent, což umožňuje vizuální kontrolu kvality a detekci defektů, které by mohly být skryty pod povrchem.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...