Poptávka
Marpos

Proč pracovat u nás

Skutečně česká rodinná firma

Jsme rodinná firma působící ve vysoce konkurenčním prostředí elektrotechnického průmyslu. Víme, jak je důležité mít perfektně sehraný tým a silnou komunitu. I proto majitelé firmy každý den komunikují a pracují po boku svých zaměstnanců.

Stabilita a perspektiva

S více než 30 lety zkušeností jsme stabilním zaměstnavatelem nabízejícím perspektivní kariérní příležitosti.

Práce pro klíčová odvětví

Mezi naše klienty patří klíčová odvětví, jako je například letecký průmysl, energetika nebo obranný průmysl.

Podpora profesního rozvoje

Našim zaměstnancům umožňujeme rozvíjet své profesní dovednosti a stát se inovátory ve svých oblastech díky práci na projektech s tím nejvyšším standardem v prostředí, které cení úsilí a snahu.

Důraz na kolektivní duch

Kvalitní pracovní prostředí a vstřícný přístup majitelů jsou v MARPOS základním pilířem firmy. Našim cílem je neustálý růst a inovace, a to je možné jen pokud jsou všichni na jedné vlně.

Kvalita a preciznost

Vyrábíme komponenty pro nejnáročnější odběratele, což vyžaduje svědomitost a pečlivost ve všech činnostech skrz celou společnost. Na své zaměstnance se můžeme spolehnout.

Aktuálně hledáme

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...