Poptávka
Marpos

Naše technologie

Naše technologie

V dnešní době jsou PCB (plošné spoje) základním stavebním kamenem elektroniky, umožňujícím integraci komponent do kompaktních a efektivních zařízení. Kvalitní osazení PCB zajišťuje spolehlivou a dlouhodobou funkčnost elektronických zařízení, snižuje riziko chyb a zvyšuje celkovou hodnotu produktu.

Naše tři SMT linky (Surface Mount Technology) linky jsou vybaveny nejnovějšími robotickými systémy, které umožňují rychlé a přesné osazování komponent na PCB.

Mezi výhody SMT osazování patří například: větší hustota osazení,nižší náklady na výrobu a vyšší rychlost výroby oproti tradičním metodám.

Naše technologie

Přetavení osazených plošných spojů

Reflow pájení je oblíbenou metodou v elektronickém průmyslu díky své vysoké účinnosti, možnosti automatizace a schopnosti dosáhnout vysokého stupně přesnosti a opakovatelnosti.

Nanášení cínové pasty

Nanášení cínové pasty pomocí sítotisku je proces, který se používá pro aplikaci tavného materiálu na desky plošných spojů (PCB) před pájením součástek. Tento postup zajišťuje rovnoměrné a přesné nanesení pasty na specifické oblasti PCB, což je nezbytné pro kvalitní a spolehlivé pájení součástek.

Osazování SMT komponentů

Při osazování SMT komponentů je důležité dodržovat specifické požadavky a standardy pro zachování kvality a spolehlivosti výsledného výrobku. V našich třech SMT linkách máme implementované čtyři osazovací automaty MYDATA: MY100DX, MY200LX, MY300LX a MY300DX.

Inspekce osazených plošných spojů

Pro optickou inspekci osazených plošných spojů používáme AOI CyberOptics SQ3000. AOI (Automated Optical Inspection) je technologie používaná pro inspekci osazených plošných spojů (PCB - Printed Circuit Boards).

Inteligentní skladování SMD komponentů

SMD (Surface Mount Device) komponenty jsou důležitou součástí moderní elektroniky. Skladování a manipulace s těmito komponenty vyžaduje pečlivé a efektivní řešení, které minimalizuje rizika poškození a ztráty.

THT komponenty

THT (Through-Hole Technology) je tradiční metoda osazování elektronických komponentů na desky plošných spojů (PCB). V THT technologii jsou komponenty osazovány do otvorů v PCB a následně jsou pájeny.

Čištění a lakování PCB

Po pájení je PCB často čištěno, aby se odstranily jakékoliv zbytky tavidla nebo nečistoty. K tomuto účelu používáme automatickou myčku Injet 388 TWIN CRRD.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...