Poptávka
Marpos

Čištění a lakování PCB

Čištění PCB:

Po pájení je PCB často čištěno, aby se odstranily jakékoliv zbytky tavidla nebo nečistoty. K tomuto účelu používáme automatickou myčku Injet 388 TWIN CRRD.

InJet® 388 TWIN CRRD “Sausage Dog” je vyvinut primárně pro vysokokapacitní a precizní mytí desek po pájení. Mytí probíhá v první vstupní komoře, poté je mytý díl automaticky transportován do středové průjezdní komoře, kde probíhá první oplachový proces. Poslední třetí a výstupní komora je určena pro finální oplach a proces sušení. Souběžně lze využívat obě komory (vstupní a výstupní), což zvyšuje kapacitu stroje a snižuje kros-kontaminaci oproti jednokomorovým zařízením.

Selektivní lakování PCB:

Selektivní lakování osazených plošných spojů je technologie, která umožňuje aplikovat lak nebo těsnící materiál pouze na určité oblasti plošného spoje, zatímco ostatní oblasti zůstávají nekryté. Toto se provádí za účelem ochrany citlivých částí desky před vlivy prostředí a mechanickým opotřebením.

Selektivní lakování na stroji PVA Delta 6 přináší řadu výhod, včetně zvýšené kvality, efektivity výroby a ochrany citlivých komponentů plošných spojů. Je to klíčová technologie v moderní elektronické výrobě, která pomáhá zabezpečit spolehlivost a dlouhou životnost elektronických zařízení.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...