Poptávka
Marpos

Marpos ve světle Národní rozvojové banky

Z dětského pokoje na vrchol technologie

S hrdostí oznamujeme, že příběh a úspěchy společnosti Marpos byly nedávno reflektovány v článku Národní rozvojové banky. Tento článek zdůrazňuje naši 30letou cestu od skromných začátků v dětském pokoji až po naše aktuální úspěchy ve výrobě plošných spojů pro nejnáročnější aplikace, včetně letadel a vesmírných sond. Dnes, týmem 40 zaměstnanců a širokým sortimentem produktů jsme exemplárním příkladem českého podnikání, které se vypracovalo z malých začátků do výšin.

Významným milníkem pro nás bylo odkoupení strojů od krachující společnosti v roce 2001, což nám umožnilo rozšířit naše služby a začít s vlastní výrobou plošných spojů. V roce 2019 jsme se přestěhovali do nového výrobního areálu v Ostravě-Nové Bělé, což byl další krok k rozvoji naší firmy a výrobě pro velké společnosti.

Klíčovým prvkem úspěchu společnosti Marpos je pravidelná investice do nových technologií a související modernizace a digitalizace výrobních procesů. V současné době jsme přidali již čtvrtou výrobní linku a investovali do řady nových technologií s bezúročným úvěrem z programu Transformace poskytovaného Národní rozvojovou bankou

Přečtěte si celý článek na stránce Národní Rovojové Banky.

vodoznak

Proč spolupracovat s námi

Mnohaleté zkušenosti

Kvalitní a nadstandartní služby

Pokročilá technologie

Kvalitní a stabilní tým odborníků

Certifikace

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte v obraze o všech novinkách, životě a chodu naší společnosti. Připojte se k naší komunitě na facebooku! Buďte první, kdo se dozví o nových projektech, inspirujte se našimi příběhy a zapojte se do diskuze.

Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí Marpos.

Sledovat
vodoznak

Kontaktujte nás

Máte otázky, připomínky nebo jste jen zvědaví? Jsme tady pro vás! Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedených kanálů nebo pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?...